facebook instagram twitter viber licenciranje zrscg
Rukometni savez
Crne Gore

Novi poraz Crne Gore, ništa od prilike da se izbori plasman u kvalifikacije za Olimpijske igre

seniori
Poraz od Poljske (27:20) u Krakovu, "lavovi" ostali bez šansi da dođu do kvalifikacija za Olimpijske igre u Parizu.

Novi poraz "lavova" na Svjetskom prvenstvu - domaćin Poljska slavila (27:20) je u sjajnoj atmosferi u "Tauron areni" u Krakovu. Time su i kolo prije kraja glavne runde Svjetskog prvenstva ostali bez šansi da dođu do kvalifikacija za Olimpijske igre u Parizu.

Ponovo previše grešaka, izgubljenih lopti i promašenih zicera da bi se ostvario bolji rezultat.

Na najvećoj sceni, takve stvari se ne praštaju, čak i kada protivnik ne blista, što je večeras bio slučaj sa Poljskom.

Umjesto da već na poluvremenu imaju prednost, naši momci na velikom odmoru imali su 3 gola minusa, a slab početak drugog poluvremena, odveo ih je u treći poraz na prvenstvu...

Miloš Vujović je bio najefikasniji u našem timu sa pet golova, po četiri su postigli Branko Vujović i Radojica Čepić.

Posljednji meč na prvenstvu, Crna Gora će odigrati u nedjelju (15.30 sati) protiv Slovenije.