Rukometni savez
Crne Gore

"Lavice" u noći za pamćenje srušile i Poljsku, u Skoplje idu sa četiri boda

seniori
Crna Gora u posljednjem kolu grupne faze savladala Poljsku (26:23) i sa maksimalna četiri boda ide u glavnu rundu.

“Lavice” su ispunile sve što su željele i obećale - dale su sve u tri meča pred domaćim navijačima, u fantastičnoj atmosferi u „Morači“, a rezultat su tri pobjede u grupi D, za maksimalna četiri boda u drugoj fazi takmičenja, koja se igra u Skoplju.

U posljednjem meču u Podgorici pobijedile su Poljsku 26:23, spektakularnom igrom u drugom poluvremenu, nakon neizvjesnih 30 minuta, te nezaboravno izdanje Jovanke Radičević, koja je u posljednjem meču pred crnogorskom publikom, postigla 12 golova.

Naše djevojke u četvrtak putuju za Skoplje, prvi meč u glavnoj rundi odigraće u nedjelju, rivali u novoformiranoj grupi će biti Francuska, Holandija i Rumunija.