Šesti poraz juniora na Evropskom prvenstvu u Portugalu

Izabranici trenera Brana Božovića poraženi su od Poljske (30:26) u razigravanju od 13.do 16.mjesta.

Crna Gora je doživjela novi, šesti poraz u isto toliko mečeva na Evropskom prvenstvu za igrače do 20 godina u Portugalu - izabranici trenera Brana Božovića poraženi su od Poljske 30:26 (14:16) u razigravanju od 13.do 16.mjesta.

Crna Gora će protiv poraženog iz duela Hrvatske i Norveške igrati za 15.mjesto na smotri najboljih selekcija Evrope.

U duelu protiv Poljske, naši momci bili su odlični u prvom poluvremenu i u tri navrata imali i šest golova prednosti. U nastavku je došlo do pada u igri, što je protivnik iskoristio i došao do zaslužene pobjede.

Arsenije Dragašević je bio najefikasniji sa sedam golova, dok je Luka Vukićević pet puta zatresao mrežu rivala.