Lovćen i Budvanska rivijera Budva za trofej pobjednika Kupa

Lovćen će igrati za 13, a Budvanska rivijera Budva za drugi trofej namijenjen pobjedniku Kupa.

Lovćen i Budvanska rivijera Budva igraće za trofej Kupa Crne Gore.

Lovćen je u polufinalu savladao Budućnost Podgoricu 33:24, a za duplu krunu će igrati protiv Budvanske rivijere Budva koja je u prvom polufinalu slavila protiv Rudara 24:18.

Ivan Perišić je bio najefikasniji sa sedam, dok je Milorad Bakić postigao šest u redovima Lovćena.

Emir Đulović se istakao u poraženom timu sa sedam golova.

U prvom polufinalu završnog turnira u Podgorici, Budvani su savladali Rudar.

Budvani su nakon prvog poluvremena vodili 11:8, a pobjednik se mogao naslutiti  u 41. minutu kada su poveli 16:10.

Radivoje Đođić predvodio je Budvane do pobjede sa sedam golova, dok je Lazar Pešić dao doprinos sa devet odbrana.

U redovima tima iz Pljevalja, istakao se Nemanja Matović sa pet golova, dok je Dejan Čolović imao 11 odbrana.

Finale se igra u utorak u 18 sati, prethodno će od 15.30 za trofej u konkurenciji rukometašica igrati Budućnost Bemax i Rudar.