Težak poraz od Njemačke, u subotu meč odluke protiv Srbije
Crna Gora je bila bez šansi protiv Njemačke u drugom kolu glavne runde Svjetskog prvenstva. Njemačka - Crna Gora 36:18 pred devet hiljada gledalaca u areni u Dortmundu.

Domaćin je već do poluvremena riješio pitanje pobjednika, pokazao zbog čega ima maksimalan učinak nakon pet mečeva na ovom prvenstvu i osigurao prvo mjesto u grupi.

Našu reprezentaciju u subotu u 15:30 sati očekuje meč odluke za plasman u četvrtfinale protiv Srbije.
Pobjeda donosi plasman među osam najboljih na planeti, ali pod uslovom da Španija u posljednjem kolu ne savlada Njemačku.

Njemačka je silovito otvorila meč i povela 9:0 u 15. minutu.
Dijana Trivić je nakon 15 minuta pronašla put do mreže domaćina, ali se ništa nije promijenilo do kraja prvog poluvremena.

Prvi put do dvocifrene prednosti domaćin je došao u 20. minutu - 12:2, a na velikom odmoru bilo je 16:6.
Do kraja meča jedina dilema bila je konačna razlika...

Đurđina Jauković, Andrijana Tatar, Jelena Vukčević i Dijana Trivić postigle su po tri gola.
Armel Atingre je upisala osam odbrana.
Težak udarac za "lavice" koje imaju dan odmora da se oporave i pokažu potpuno drugačije izdanje u subotnjem duelu protiv Srbije i dođu do pobjede.
Samo što prolaz u četvrtfinale više ne zavisi samo od njih...

